Oferta pracy

Doradca Mobilny - Kierowca kat. B w Wypożyczalni Samochodów

Express Car RentalO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie pojazdów do wydania (kontrola czystości i sprawności technicznej samochodów)

  • Dostarczanie/odbiór samochodów do/od Klientów na terenie miasta oraz okolic

  • Transport samochodów od/do serwisów, na myjnie oraz stację paliw

  • Transport samochodów między oddziałami na terenie Polski oraz wyjazdy zagraniczne (dodatkowa opcja dla zainteresowanych pracowników)

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kategorii B

  • Dyspozycyjność na poziomie minimum 35 godzin tygodniowo plus jesteś gotowy do odbywania kilku dyżurów nocnych w trakcie miesiąca

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym

  • Dostępność do pracy również w godzinach wieczornych

  • Status studenta bądź też ucznia

To oferujemy

  • Stabilną pracę w największej wypożyczalni samochodów w Polsce

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w obsłudze klientów indywidualnych jak i biznesowych

  • Szkolenie wprowadzające organizowane przez Express

  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twojej dostępności – sam decydujesz o swoim grafiku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od dyspozycyjności) + premie dla najlepszych pracowników

  • Umowę zlecenie lub B2B – w przypadku B2B zapewniamy pomoc w zakładaniu oraz prowadzeniu własnej działalności gospodarczej

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Express Car Rental

Na pewno nas znasz.

Express Car Rental jest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce, oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jest Traficar.

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mobilny Doradca – Kierowca Kat.B

Przewiń do profilu firmy