Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca nasienny - Przedstawiciel handlowy branża Agro

Top Farms Agro Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Celem stanowiska jest zarządzanie sprzedażą oraz kreowanie marki nasiennej na podległym terenie poprzez:

  • aktywną sprzedaż i realizację planów na podległym terenie

  • nawiązywanie i utrzymanie długofalowych relacji u dystrybutorów i w gospodarstwach rolnych

  • pozyskiwanie nowych gospodarstw do współpracy

  • fachowe doradztwo w zakresie produkcji roślinnej w gospodarstwach rolnych

  • reprezentowanie firmy podczas imprez wystawienniczych, spotkań polowych

  • bieżący monitoring lokalnego rynku

Nasze wymagania

  • wykształcenie rolnicze

  • wiedza z zakresu nasiennictwa

  • energia w działaniu i zorientowanie na cel

  • umiejętność nawiązywania relacji z rolnikami i dystrybutorami

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • gotowość do samodzielnej pracy w terenie

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej Grupie Top Farms działającej w branży agro

  • szkolenia wprowadzające do pracy oraz cykliczne z zakresu agrotechniki oraz umiejętności handlowych

  • po około roku możliwy awans stanowiskowy

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy również do użytku prywatnego, laptop, telefon,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Miejsce pracy:

północno wschodnia część Polski

Jesteśmy renomowanym i największym producentem kwalifikowanego materiału siewnego zbóż sprzedawanego pod marką Top Farms Nasiona. Dobór najlepszych odmian, restrykcyjne normy jakościowe, stale rozwijane i unowocześniane technologie produkcyjne oraz profesjonalne doradztwo sprawiają, że nasza oferta spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Niedawno nasze portfolio powiększyło się o materiał siewny roślin grubo i drobnonasiennych.

Doradzamy bezpośrednio tysiącom rolników poszukujących efektywnych i opłacalnych sposobów na produkcję polową. Współpracujemy z ponad setką firm dystrybucyjnych w całej Polsce oraz jesteśmy dostawcą materiału siewnego dla odbiorców w wielu krajach europejskich.

Naszą Firmę tworzą profesjonaliści pełni energii, otwarci i stale podnoszący swoje kompetencje. Znajdziesz u nas stałą i stabilną pracę, konkurencyjne zarobki, gwarantowany rozwój i możliwość poznania nowoczesnej strony rolnictwa.

Przewiń do profilu firmy