Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca- Opiekun Klienta do biura sprzedaży

Metlife IIO firmie

  • Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Namysłów, Nysa, Opole, Prószków, Prudnik, Strzelce Opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
Od ponad 150 lat rozwijamy się na świecie i w Polsce, Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne wsparcie gdy zdrowie zawodzi oraz bezpieczeństwo każdego dnia. Tworzymy najlepsze produkty, których nasi Klienci potrzebują.
Dołącz do nas - zespół Metlife

Doradca/Opiekun Klienta do biura sprzedaży

Wynagrodzenie od 5 tys zł

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie i realizacja kalendarza spotkań,
  • edukacja Klientów nt. dostępnych do zaoferowania rozwiązań i wybór najkorzystniejszego,
  • realizacja własnych celi sprzedażowych,
  • poszukiwanie nowych Klientów i utrzymywanie trwałych relacji ze swoimi Klientami
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Pasujesz na to stanowisko, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i pracy z Klientem lub masz motywację aby ją zdobyć,
  • jesteś otwarty na ludzi i swobodnie nawiązujesz oraz podtrzymujesz kontakt z rozmówcą,
  • jesteś przedsiębiorczy i doskonale zorganizowany,
  • posiadasz minimum wykształcenie średnie,

Ze swojej strony proponujemy:

  • wysokie dochody i jasny system prowizyjny (od 5 tys. zł),
  • wieloletnie wsparcie finansowe dla kandydata, dodatkowe premie oraz atrakcyjne konkursy,
  • benefity (karta sportowa, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna),
  • pracę w przyjaznym, otwartym i wspierającym zespole,
  • nie tylko możliwość, ale i prawo do awansu zapisane w ścieżce kariery,
  • dużą samodzielność w działaniu i przestrzeń do realizowania własnych pomysłów,
  • bezpośrednią umowę agencyjną z MetLife,
  • wsparcie sprzedażowe Kierownika tak długo, jak tego potrzebujesz,
  • bezpośrednia pomoc w budowaniu bazy Klientów przy wykorzystaniu najnowszych technologii i aplikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne