Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca / Opiekun Klienta do Biura Sprzedaży

Metlife II.O firmie

5 00015 000 brutto / mies.
  • Oława, Wrocław, Jelcz-Laskowice

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i realizacja kalendarza spotkań,

  • edukacja Klientów nt. dostępnych do zaoferowania rozwiązań i wybór najkorzystniejszego,

  • realizacja własnych celi sprzedażowych,

  • poszukiwanie nowych Klientów i utrzymywanie trwałych relacji ze swoimi Klientami,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub motywacja aby je zdobyć;

  • łatwość w nawiązaniu kontaktów z klientami;

  • łatwość podtrzymywania kontaktu z rozmówcą;

  • przedsiębiorczość i doskonałe zorganizowanie;

  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy;

  • wykształcenie minimum średnie.

To oferujemy

  • wysokie dochody i jasny system prowizyjny (od 5 tys. zł),

  • wieloletnie wsparcie finansowe dla kandydata,

  • dodatkowe premie oraz atrakcyjne konkursy,

  • pracę w przyjaznym, otwartym i wspierającym zespole,

  • możliwość, ale i prawo do awansu zapisane w ścieżce kariery,

  • dużą samodzielność w działaniu i przestrzeń do realizowania własnych pomysłów,

  • bezpośrednią umowę agencyjną z MetLife,

  • wsparcie sprzedażowe Kierownika tak długo, jak tego potrzebujesz,

  • pomoc w budowaniu bazy Klientów przy wykorzystaniu najnowszych technologii i aplikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Metlife II.

Od ponad 150 lat rozwijamy się na świecie i w Polsce, Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne wsparcie gdy zdrowie zawodzi oraz bezpieczeństwo każdego dnia. Tworzymy najlepsze produkty, których nasi Klienci potrzebują. Poznaj nas bliżej - Zespół Metlife

Przewiń do profilu firmy