Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca / Opiekun Klienta w Biurze Sprzedaży

Biuro SprzedażyO firmie

  • Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Nałęczów, Puławy, Świdnik, Zamość, Biłgoraj, Dęblin

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • ustalenie kalendarza spotkań i jego realizacja;

  • analiza potrzeb i oczekiwań Klienta celem skonfigurowania najlepszych rozwiązań;

  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych kontaktów z klientami;

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy z dziedziny finansowo-ubezpieczeniowej;

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie;

  • nie wyobrażasz sobie pracy bez kontaktu z ludźmi;

  • lubisz być doceniony i nagradzany za swoje działania;

  • ważna jest dla Ciebie etyka pracy;

  • chcesz edukować Klientów lub sprzedawać sprawdzony, nowoczesny produkt

  • tzn że spełniasz nasze oczekiwania

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie wykonywaną zdalnie lub osobiście

  • przejrzyste i terminowe rozliczenia

  • skuteczne wdrożenie do pracy z doświadczonymi trenerami i menadżerami

  • możliwość wybory współpracy w pełnym wymiarze lub jako dodatkowe zajęcie, bez konieczności rezygnacji z dotychczasowych obowiązków

  • wsparcie, życzliwą atmosferę i pomoc w budowaniu ścieżki kariery

  • sam wybierasz formę współpracy (nie wymagamy otwarcia działalności)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Biuro Sprzedaży

Kim jesteśmy?

Istniejemy od 152 lat. Prowadzimy działalność w ponad 40 krajach. Zajmujemy kluczowe miejsce w rankingu Fortune 500®.

Co robimy?

Nieustannie szukamy rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu w branży finansowo-ubezpieczeniowej tworzymy coraz prostsze produkty i usługi, dbając o to by były dopasowane do zmieniających się potrzeb naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy