Logo Pracuj.pl

Doradca / Opiekun Klienta w Biurze Sprzedaży

Biuro SprzedażyO firmie

5 000
brutto / mies.
  • Biłgoraj, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Nałęczów, Puławy, Świdnik, Zamość, Dęblin
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spotkań biznesowych;
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zgodnie z określonymi standardami;
  • analiza potrzeb i oczekiwań Klienta celem skonfigurowania najlepszych rozwiązań;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • realizowanie indywidualnie założonych planów;
  • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy z dziedziny finansowo-ubezpieczeniowej;

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średnie;
  • wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • pozytywne nastawienie do pracy z Klientem;
  • doskonała organizacja pracy;
  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań;
  • orientacja na osiąganie rezultatów;

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie z ponad 150 letnim doświadczeniem;
  • wysokie i stabilne dochody (od 5 tys. zł.);
  • szkolenia i wsparcie na każdym etapie pracy;
  • przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego;
  • dopuszczamy możliwość podjęcia współpracy w elastycznym wymiarze godzin bez konieczności rezygnacji z dotychczasowego zajęcia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • członkostwo w prywatnych klubach
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Kim jesteśmy?

Istniejemy od 152 lat. Prowadzimy działalność w ponad 40 krajach. Zajmujemy kluczowe miejsce w rankingu Fortune 500®.

Co robimy?

Nieustannie szukamy rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu w branży finansowo-ubezpieczeniowej tworzymy coraz prostsze produkty i usługi, dbając o to by były dopasowane do zmieniających się potrzeb naszych klientów.

Aktualne oferty pracodawcy
DO/LUB/907

Doradca / Opiekun Klienta w Biurze Sprzedaży, Biłgoraj