Oferta pracy
DO/MAL/907
Administratorem danych osobowych, w zależności od regionu na który następuje aplikacja jest: Woj. Pomorskie: Usługi Finansowe - Jakub Jabłoński, ul. Krzywoustego 6, 84-207 Bojano Woj. lubuskie, zachodnio-pomorskie: BARI Dariusz Woliński, Ul Bieszczadzka 14h/10, 71-042 Szczecin Woj. wielkopolskie: Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Michał Sieczkowski, ul. Porzeczkowa 5/1, 61-160 Czapury Woj. łódzkie: Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Iwona Wira-Sztyler, 95-060 Brzeziny, ul. św. Anny 61 Woj. kujawsko-pomorskie: Pośrednictwo Finansowe Radosław Kowalka, ul. Karolewska 19m14, 85-420 Bydgoszcz Woj. Mazowieckie: Marcin Gomulski, ul. ZWM 8/8, 02-786 Warszawa Woj. śląskie: Bartłomiej Wójcik, ul. Kierieszkowej 4/2, 41-303 Dąbrowa Górnicza Woj. świętokrzyskie: KA CONSULTING Agnieszka Kalarus, ul. Spółdzielcza 5/51, 25-344 Kielce Woj. podkarpackie, woj. małopolskie: Dawid Szostek, Wola Szczucińska 111, 33-230 Szczucin Woj. lubelskie: Certus Tomasz Podemski, Czeremchowa 8, 20-807 Lublin woj. warmińsko-mazurskie: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Wioletta Ciecierska, os. Metalowców 11/ 4, 11-700 Mrągowo
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca / Opiekun Klienta w Biurze Sprzedaży

Biuro Sprzedaży

5 000 brutto / mies.
  • Bochnia, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Oświęcim, Zakopane, Kraków, Tarnów

  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 17 gru 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spotkań biznesowych;

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zgodnie z określonymi standardami;

  • analiza potrzeb i oczekiwań Klienta celem skonfigurowania najlepszych rozwiązań;

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • realizowanie indywidualnie założonych planów;

  • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy z dziedziny finansowo-ubezpieczeniowej;

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średnie;

  • wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • pozytywne nastawienie do pracy z Klientem;

  • doskonała organizacja pracy;

  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań;

  • orientacja na osiąganie rezultatów;

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie z ponad 150 letnim doświadczeniem;

  • wysokie i stabilne dochody (od 5 tys. zł.);

  • szkolenia i wsparcie na każdym etapie pracy;

  • przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego;

  • dopuszczamy możliwość podjęcia współpracy w elastycznym wymiarze godzin bez konieczności rezygnacji z dotychczasowego zajęcia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Kim jesteśmy?

Istniejemy od 152 lat. Prowadzimy działalność w ponad 40 krajach. Zajmujemy kluczowe miejsce w rankingu Fortune 500®.

Co robimy?

Nieustannie szukamy rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu w branży finansowo-ubezpieczeniowej tworzymy coraz prostsze produkty i usługi, dbając o to by były dopasowane do zmieniających się potrzeb naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy