Logo Pracuj.pl

Doradca/Opiekun Klienta w Biurze Sprzedaży

Biuro SprzedażyO firmie

  • Lubartów
    Lubartów, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spotkań biznesowych;
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zgodnie z określonymi standardami;
  • analiza potrzeb i oczekiwań Klienta celem skonfigurowania najlepszych rozwiązań;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • realizowanie indywidualnie założonych planów;
  • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy z dziedziny finansowo-ubezpieczeniowej;

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie;
  • wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • pozytywne nastawienie do pracy z Klientem;
  • doskonała organizacja pracy;
  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań;
  • orientacja na osiąganie rezultatów;

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie z wieloletnim doświadczeniem;
  • wysokie i stabilne dochody (od 5 tys. zł.);
  • szkolenia i wsparcie na każdym etapie pracy;
  • przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego;
  • dopuszczamy możliwość podjęcia współpracy w elastycznym wymiarze godzin bez konieczności rezygnacji z dotychczasowego zajęcia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • członkostwo w prywatnych klubach
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie swojej aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj”

Nasz zespół zrzesza najbardziej skutecznych managerów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz doradców, na koncie których jest wiele sukcesów. Nasi wyjątkowi ludzie, najwyższe standardy oraz szeroka oferta produktowa, dopasowana do potrzeb różnych klientów, czynią nas wyjątkowym partnerem do współpracy. Poznajmy się.

Doradca/Opiekun Klienta w Biurze Sprzedaży, Lubartów