Doradca/Opiekun Klienta w Sektorze Fotowoltaiki i Pomp Ciepła

ZONE ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła klientom indywidualnym (B2C) i firmowym (B2B),

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła,

  • przygotowywanie kalkulacji i ofert oraz przygotowywanie i zawieranie umów z Klientami,

  • raportowanie aktywności sprzedażowej w CRM,

  • realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży, nie koniecznie w branży fotowoltaicznej.

  • chcesz od życia czegoś więcej, nie boisz się DUŻYCH wyzwań i lubisz pracę z ludźmi.

  • potrafisz budować i pielęgnować dobre relacje z klientami, bo na to przede wszystkim stawiamy w naszym modelu sprzedaży (90% naszych klientów poleca nas swoim).

  • motywują Cię BARDZO wysokie zarobki - od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy zł miesięcznie - (u nas możesz tyle zarabiać już od pierwszego miesiąca działalności).

  • posiadasz umiejętności i doświadczenie potwierdzone bardzo dobrymi wynikami sprzedaży.

  • posiadasz takie cechy charakteru jak: przebojowość, dynamika działania, ambicja, obowiązkowość i jesteś przy tym samodzielna/y oraz zmotywowana/y do działania i osiągania sukcesów.

  • a dodatkowo fotowoltaika jest Twoją pasją...

To oferujemy

  • pracę w SPRAWDZONYM PRZEZ LATA, bardzo szybkim i efektywnym systemie,

  • szkolenia wprowadzające oraz wsparcie merytoryczno-szkoleniowe na każdym etapie współpracy,

  • spotkania umawiane przez nasz dział telemarketingu,

  • model współpracy z częścią stałą wynagrodzenia,

  • Ipad wraz z aplikacją,

  • telefon Iphone,

  • dokładnie opisany zestaw procedur i skryptów, skracający etap samodzielnego dochodzenia do skutecznych sposobów sprzedaży. U nas korzystasz z naszego wieloletniego know-how, potykając się o nasze błędy, a nie swoje :-).

  • możliwość awansu na stanowiska specjalistyczne lub managerskie w ramach naszej organizacji,

  • szkolenia praktyczne i coachingi, oparte na bazie wiedzy ZONE ENERGY, dzięki którym nauczymy Cię krok po kroku, jak skutecznie pracować z klientami i osiągać ponadprzeciętne wyniki w oparciu o nasz sprawdzony system sprzedaży fotowoltaiki i pomp ciepła.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy