Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca/Opiekun Klienta w Sektorze Fotowoltaiki i Pomp Ciepła

ZONE ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 000‐15 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż klientom indywidualnym (B2C),

  • pozyskiwanie klientów indywidualnych,

  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych,

  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie i zawieranie umów z Klientami,

  • raportowanie aktywności sprzedażowej CRM,

  • realizacja planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki min 6 miesięcy.

  • jesteś doświadczonym specjalistą i masz doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki, chcesz od życia czegoś więcej, nie boisz się nowych DUŻYCH wyzwań i lubisz pracę z ludźmi.

  • potrafisz budować i pielęgnować dobre relacje z klientem bo na to przede wszystkim stawiamy w naszym modelu (90% naszych poleca innym nasze instalacje).

  • motywują Cię BARDZO wysokie zarobki... od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy zł miesięcznie (u nas możesz już tak zarabiać od pierwszego miesiąca działalności).

  • posiadasz umiejętności, doświadczenie i sukcesy w sprzedaży potwierdzone bardzo dobrymi wynikami.

  • posiadasz cechy charakteru jak: przebojowość, dynamika działania, ambicja, obowiązkowość i jesteś samodzielna/y i zmotywowana/y do działania oraz osiągania sukcesów.

  • a dodatkowo fotowoltaika jest lub chcesz aby stała się Twoją pasją ...

To oferujemy

  • pracę w SPRAWDZONYM PRZEZ LATA, bardzo szybkim i efektywnym systemie

  • szkolenia wprowadzające oraz wsparcie merytoryczno-szkoleniowe na każdym etapie współpracy

  • prowizje startujące 200 zł do 400 zł za 1 KW

  • Gotowe spotkania przez nasz dział telemarketingu

  • model współpracy z częścią stałą "na START" od 5000zł

  • Ipad wraz z aplikacją

  • Telefon Iphone

  • Dopłaty do swojego samochodu

  • Samochód elektryczny po spisaniu 50 kw w pierwszym miesiącu pracy

  • Tesla 3 po utrzymaniu sprzedaży na poziomie 80 kw przez 3 miesiące

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne