Doradca/Opiekun Klienta w Sektorze Fotowoltaiki i Pomp Ciepła

ZONE ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż klientom indywidualnym (B2C),
  • pozyskiwanie klientów indywidualnych,
  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych,
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie i zawieranie umów z Klientami,
  • raportowanie aktywności sprzedażowej CRM,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki min 6 miesięcy.
  • jesteś doświadczonym specjalistą i masz doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki, chcesz od życia czegoś więcej, nie boisz się nowych DUŻYCH wyzwań i lubisz pracę z ludźmi.
  • potrafisz budować i pielęgnować dobre relacje z klientem bo na to przede wszystkim stawiamy w naszym modelu (90% naszych poleca innym nasze instalacje).
  • motywują Cię BARDZO wysokie zarobki... od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy zł miesięcznie (u nas możesz już tak zarabiać od pierwszego miesiąca działalności).
  • posiadasz umiejętności, doświadczenie i sukcesy w sprzedaży potwierdzone bardzo dobrymi wynikami.
  • posiadasz cechy charakteru jak: przebojowość, dynamika działania, ambicja, obowiązkowość i jesteś samodzielna/y i zmotywowana/y do działania oraz osiągania sukcesów.
  • a dodatkowo fotowoltaika jest lub chcesz aby stała się Twoją pasją ...

To oferujemy

  • pracę w SPRAWDZONYM PRZEZ LATA, bardzo szybkim i efektywnym systemie
  • szkolenia wprowadzające oraz wsparcie merytoryczno-szkoleniowe na każdym etapie współpracy
  • prowizje startujące 200 zł do 400 zł za 1 KW
  • Gotowe spotkania przez nasz dział telemarketingu
  • model współpracy z częścią stałą "na START" od 5000zł
  • Ipad wraz z aplikacją
  • Telefon Iphone
  • Dopłaty do swojego samochodu
  • Samochód elektryczny po spisaniu 50 kw w pierwszym miesiącu pracy
  • Tesla 3 po utrzymaniu sprzedaży na poziomie 80 kw przez 3 miesiące

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Doradca/Opiekun Klienta w Sektorze Fotowoltaiki i Pomp Ciepła, zachodniopomorskie