Doradca Personalny - Doradca klienta

PDL SERVICE sp. z o.o.O firmie

5 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Świdnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma należy do grupy firm powstałych w 2006 r. w celu współpracy w zakresie usług personalnych. Dynamiczny rozwój firmy pozwala kontynuować i stale rozwijać dalsze profile działalności.

Doradca personalny - Doradca klienta

Zatrudnimy do prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmy współpracownika w celu wsparcia działań zarządzania personalnego i zapewniania dalszego zyskownego i strategicznego rozwoju we wszystkich zakresach, czy to dotyczących zarządzania pracownikami czy dyspozycji pracowników. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie współodpowiedzialna za sukces ściśle współpracując z przełożonymi.

Zadania:

  • reprezentacja PDL-Service na zewnątrz i zabezpieczanie jakości naszych usług,
  • współpraca z międzynarodowymi oddziałami firmy,
  • kontrola profilu naszych międzynarodowych biur rekrutacyjnych,
  • współpraca z agencjami pracy, urzędami pracy i ośrodkami szkoleniowymi,
  • bezpośredni kontakt z klientami,
  • pełne, dokładne i bieżące uzupełnianie wszystkich aktywności w programie - Landwehr 1,
  • dyspozycja, optymalne zarządzanie i opieka nad pracownikami tymczasowymi.

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne albo równoważne kwalifikacjom,
  • doświadczenie w dziale zarządzania personelem, mile widziane w agencji pracy, oferujemy także możliwości awansu zawodowego przy równoczesnym dalszym kształceniu się,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office i mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Landwehr1,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności strategicznego i analitycznego myślenia oraz zorientowanie na klienta i wyniki,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie lub przynajmniej bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Perspektywy:

  • oferujemy stałe zatrudnienie przy wdrażaniu się w szerokim zakresie, możliwości awansu,
  • współpraca z międzynarodowymi biurami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i ciekawy model prowizyjny,
  • nowoczesne wyposażenie.

Jeśli zainteresowani są Państwo nowym wyzwaniem i profesjonalnym wsparciem podczas procesu wdrażania się, czeka na Państwa wysoko zmotywowany zespół i urozmaicony obszar pracy.

Prosimy o zmieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez PDL-SERVICE sp. z o.o. z siedzibą w 58-100 Świdnica, ul. Pułaskiego 2/1, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy