Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca podatkowy

  • Gdynia, Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2018-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biel Gandurski Tax & Legal sp. z o.o.

    Spółka BG Tax & Legal powstała w 2015 r.

    Spółka świadczy usługi profesjonalnego doradztwa podatkowego na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizując się w bieżącym doradztwie podatkowym, jak i transakcyjnym. Pracujemy dla Przedsiębiorców głównie z Pomorza wspierając ich w codziennym funkcjonowaniu.

    Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego.

    Stworzyliśmy zespół doświadczonych ekspertów podatkowych, którzy swoje doświadczenie zdobywali w spółkach z tzw. Wielkiej Czwórki.

    Miejsce pracy: Gdańsk (okolice), Gdynia
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zadania:

    • przygotowywanie i nadzór nad przygotowaniem projektów pism, porad;
    • zarządzanie zespołami projektowymi złożonymi z młodszych współpracowników;
    • bieżący kontakt z klientami;
    • stały rozwój wiedzy prawno-podatkowej i umiejętności biznesowych;
    • analiza przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa w celu oceny skutków podatkowych i regulacyjnych określonych transakcji.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe;
    • minimum 3 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym/dziale podatkowym;
    • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego w szczególności CIT, VAT;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • umiejętność poprawnego, logicznego formułowania porad i pism w języku polskim i angielskim;
    • dobra znajomość pakietu Ms Office;
    • umiejętność pracy w grupie i delegowania zadań;
    • sprawne zarządzanie zadaniami w czasie;
    • uprawnienia doradcy podatkowego lub radcy prawnego będą dodatkowym atutem;
    • umiejętność identyfikowania problemów i aktywnego poszukiwania rozwiązań.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • bardzo dobra atmosfera pracy;
    • możliwość kompleksowego rozwoju w obszarze podatków, a w aspekcie długoterminowym rozwijanie specjalizacji w określonej dziedzinie;
    • bezpośrednia współpraca z osobami z dużym doświadczeniem w obszarze doradztwa podatkowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BG Tax & Legal s p. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest BG Tax & Legal sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 112/21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.