Oferta pracy

Doradca Podatkowy (in-house)

eService Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie kalkulacji, składanie deklaracji i informacji podatkowych (w tym m.in. CIT, VAT, WHT, PCC),

  • analiza i raportowanie schematów podatkowych (MDR) zgodnie z wdrożoną w Spółce procedurą MDR,

  • aktualizacja i rozwój opracowanej przez spółkę dokumentacji cen transferowych,

  • bieżąca weryfikacja prawidłowości ewidencji podatkowych,

  • wsparcie zespołu księgowego w zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego,

  • opiniowanie zawieranych umów pod kątem podatkowym,

  • śledzenie zmian w przepisach podatkowych i ich odpowiednie implementowanie w wewnętrznych procedurach podatkowych,

  • współpraca z urzędem skarbowym oraz innymi organami administracji skarbowej,

  • współpraca z działem podatkowym spółki matki w USA.

Nasze wymagania

  • certyfikat doradcy podatkowego,

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo

  • znajomość przepisów z zakresów prawa podatkowego i korporacyjnego na poziomie bardzo dobrym,

  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w dziale podatkowym lub doradztwie podatkowym na samodzielnym stanowisku (preferowana branża finansowa lub bankowa),

  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych, w szczególności VAT przy zastosowaniu struktury sprzedaży,

  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych, wniosków do Ministerstwa Finansów o wydanie interpretacji indywidualnych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (wymagane słownictwo z zakresu podatków i rachunkowości),

  • dobra znajomość narzędzi Excel i Word,

  • zorientowanie na zadania, umiejętności analityczne,

  • nastawienie na współpracę i komunikatywność,

  • rzetelność, skrupulatność i sumienność w działaniu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dużej i dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • ciekawe zadania i możliwość realizacji własnych ambicji zawodowych

  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu

  • bardzo dobrą atmosferę pracy

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Warszawie, skąd obsługujemy klientów na obszarze 11 krajów Europy. Jako część międzynarodowej Grupy EVO jesteśmy europejskim hubem IT, technologii, zarządzania i rozwoju produktów, które codziennie mają wpływ na życie milionów użytkowników kart płatniczych.

Będąc największym operatorem płatności bezgotówkowych w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, wspieramy przedsiębiorców w cyfrowym świecie transakcji płatniczych. Dajemy im narzędzia, dzięki którym mogą jeszcze lepiej obsługiwać swoich klientów, niezależnie od tego gdzie są i w jaki sposób chcą dokonać zakupu.

Od ponad 20 lat budujemy świat, w którym transakcje płatnicze przebiegają niemal niezauważalnie, są szybkie, bezpieczne i wygodne. Nieprzerwana ewolucja rynku usług finansowych wymaga od nas ciągłego rozwoju, innowacyjnego myślenia oraz budowania rozwiązań i kompetencji, które jeszcze wczoraj nie istniały. Tworzymy je i rozwijamy się wraz z nimi, rosnąc w tempie 20 proc. rocznie.

Wierzymy w siłę naszych wartości, którymi są: uczciwość, odpowiedzialność, różnorodność i praca zespołowa – dzięki nim nasi pracownicy i klienci zostają z nami na lata.

eService należy do notowanej na NASDAQ spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

Przewiń do profilu firmy