Oferta pracy

Doradca Podatkowy

Vistra Corporate Services Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Vistra Corporate Services Sp. z o.o.

aleja 29 Listopada 20

Kraków

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 39 krajach na całym świecie pracuje ponad 4300 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Zakres obowiązków:

  • Bieżące doradztwo dla klientów w zakresie prawa podatkowego, głównie w obszarach CIT, VAT, PCC oraz podatku od nieruchomości, sporządzanie opinii prawno-podatkowych
  • Wsparcie działu księgowego Vistra w zakresie rozliczeń podatkowych Klientów
  • Rozwój Działu Podatkowego Vistra poprzez budowanie relacji z Klientami
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków umów
  • Bieżąca analiza zmian w przepisach podatkowych i udział w szkoleniach podatkowych organizowanych dla pracowników Vistra

Profil Kandydata:

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze doradztwa podatkowego
  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (CIT, VAT, PCC, podatek od nieruchomości)
  • Uprawnienia doradcy podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Co oferujemy:

  • Doradztwo na rzecz dużych podmiotów międzynarodowych
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju Działu Podatkowego Vistra
  • Zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, gdzie Twoja wiedza i opinia ma znaczenie
  • Dalszy rozwój zawodowy poprzez szkolenia, kursy językowe, dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje
  • Zwrot rocznych opłat członkowskich KIDP
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, prywante ubezpieczenie na życie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodną lokalizację biura – ścisłe centrum

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie klauzuli:Udzielam zgody Vistra Corporate Services Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Doradca Podatkowy. Ponadto, udzielam zgody Vistra Corporate Services Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

Klauzula informacyjna:Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach aplikacyjnych jest Vistra Corporate Services Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, Generation Park Z, ul. Towarowa 28, Warszawa. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Bez odrębnej zgody kandydata, jego dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 4 pkt 9 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 . Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej. CV kandydatów, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych ujawnionych w złożonych dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzonych przyszłych procesów rekrutacji będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Po tym okresie będą usuwane, a dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy