Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Podatkowy - Prawnik

ZIMNY DORADCY PODATKOWIO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy butikową kancelarią doradztwa podatkowego, wyróżnioną przez Legal 500 w 2019 i 2020 i 2021 jako jedna z najlepszych w Polsce, jesteśmy też wyróżniani w rankingach firm doradztwa podatkowego ogłaszanych przez Rzeczpospolitą i Dziennik Gazeta Prawna

Kogo szukamy:

  • osób posiadających co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe w doradztwie w zakresie prawa podatkowego,

Czego oczekujemy od kandydata:

  • umiejętności zarządzania skomplikowanymi projektami prawnymi,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • nastawienia na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy w zespole oraz samodzielnie,
  • znajomość prawa spółek będzie dodatkowym atutem,
  • tytuł doradcy podatkowego będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów podatkowych (analizy, opinie, audyty podatkowe, itp.) przede wszystkim w zakresie VAT, CIT, (cen transferowych), oraz międzynarodowego prawa podatkowego,
  • komunikacja z klientami,
  • zarządzanie projektami doradczymi: ustalanie limitów czasowych na zadania, wycena projektów,
  • zarządzanie zespołem i dbanie o jego rozwój
  • udział w inicjatywach marketingowych.

Oferujemy:

  • stałą współpracę,
  • wynagrodzenie dopasowane do kompetencji i pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju osobistego i wpływu na rozwój firmy,
  • możliwość udziału w szkoleniach merytorycznych,
  • możliwość zdobycia cennego międzynarodowego doświadczenia zawodowego, gdyż pracujemy dla międzynarodowych klientów i współpracujemy z międzynarodowymi kancelariami,
  • interdyscyplinarne projekty i brak rutyny.

Wymiar czasu pracy:

  • pełny wymiar

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne