Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Podatkowy - Specjalista ds. Podatkowych

AXELO OSTROWSKI DOMAGALSKI I WSPÓLNICY sp.k.

  • Wielicka 28, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Wielicka 28

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • bieżące doradztwo podatkowe;

  • przygotowywanie projektów opinii, wniosków o interpretacje indywidualne, pism w sprawach podatkowych;

  • przygotowywanie dokumentacji cen transferowych;

  • udział w przeglądach podatkowych;

  • prowadzenie kontroli i postępowań podatkowych.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w zakresie doradztwa podatkowego w kancelariach lub spółkach doradczych;

  • przekrojowa wiedza w zakresie prawa podatkowego (teoretyczna i praktyczna);

  • dobra organizacja czasu pracy;

  • samodzielność, wysoki poziom odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań;

  • umiejętność analitycznego myślenia, dociekliwość i dokładność w działaniu;

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);

  • znajomość obsługi programów prawniczych (Lex, Legalis);

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień doradcy podatkowego.

To oferujemy

  • pracę w wiodącej firmie prawno-podatkowej na Podkarpaciu o blisko 50-cio osobowym składzie, w kilku lokalizacjach;

  • możliwość awansu w strukturze w zależności od osiąganych wyników;

  • samodzielność w pracy nad poszczególnymi projektami;

  • wsparcie merytoryczne ze strony prawników specjalistów z innych dziedzin prawa i podatków;

  • przyjazną atmosferę w pracy i wysoką kulturę osobistą współpracowników;

  • wyzwania i możliwość brania udziału w projektach ad hoc związanych z ciągłym rozwojem biznesowym i osobowym kancelarii;

  • szkolenia biznesowe, w tym lekcje j. angielskiego i narzędzia rozwoju osobistego;

  • pakiet medyczny Lux Med osobisty lub dla rodziny;

  • ubezpieczenie grupowe.

O nas

AXELO jest największą Kancelarią prawno – podatkową w województwie podkarpackim i liderem w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców.