Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny ze Znajomością Prawa Podatkowego - Doradca Podatkowy

SLS Seredyński Sandurski Kancelaria Radców Prawnych sp.p.O firmie

SLS Seredyński Sandurski Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

Bolesława Chrobrego 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie prawne i podatkowe Klientów

  • opiniowanie umów i/lub innych dokumentów projektowych

  • przygotowywanie umów, analiz, raportów, opinii podatkowych, wniosków o interpretacje itp.

  • reprezentacja przed organami podatkowymi oraz sądami (WSA, NSA)

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień radcy prawnego lub doradcy podatkowego

  • dobra znajomość prawa podatkowego

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność w pracy i umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • współpracę z doświadczonymi Radcami Prawnymi, Doradcami Podatkowymi i Adwokatami w dużych projektach na rynku zbrojeniowym i motoryzacyjnym

  • udział w interesujących projektach M&A oraz w międzynarodowych transakcjach ze wsparciem doświadczonych prawników

  • zdobywanie nowych umiejętności i możliwość rozwoju

  • pozyskanie specjalistycznej wiedzy z zakresu transakcji zbrojeniowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu