Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Podatkowy

BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Spółka komandytowa

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w pracach przy obsłudze zleceń Klientów kancelarii w zakresie prawa podatkowego;

  • wsparcie pozostałych działów kancelarii w pracach związanych z obsługą naszych Klientów;

  • nadzorowanie pracy młodszych prawników.

Nasze wymagania

  • oczekujemy doświadczenia zawodowego w doradztwie prawnym w zakresie prawa podatkowego;

  • pogłębionej wiedzy specjalistycznej w powyższym zakresie;

  • dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego;

  • wysokiej kultury osobistej;

  • odpowiedzialnego i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań;

  • zdolności do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu;

  • zaangażowania oraz bardzo dobrej organizacji czasu pracy.

To oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy;

  • przyjazną atmosferę pracy w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym biurze:

  • możliwość udziału w doradztwie prawnym przy realizacji projektów prowadzonych dla krajowych i międzynarodowych podmiotów reprezentujących nowoczesne branże gospodarcze;

  • zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku specjalistów w prestiżowej kancelarii prawnej o międzynarodowym zasięgu;

  • pakiet świadczeń socjalnych w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.