Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Podatkowy

ADVISA sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca, codzienna obsługa firmy i klientów w obszarze podatkowym;

  • Analizowanie przedsięwzięć biznesowych od strony podatkowej;

  • Nadzór merytoryczny nad rozliczeniami podatkowymi;

  • Identyfikowanie obszarów potencjalnego ryzyka podatkowego;

  • Tworzenie oraz opiniowanie wewnętrznych dokumentów, umów;

  • Przygotowywanie wniosków do organów podatkowych;

  • Przygotowywanie projektów opinii podatkowych (CIT, PIT, VAT);

  • Przygotowywanie komentarzy, wniosków o interpretację, pism procesowych i innej korespondencji;

  • Analizowanie aktualnego orzecznictwa, doktryn, zmian legislacyjnych, fachowych komentarzy;

  • Analizowanie przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa w celu oceny skutków podatkowych zdarzeń gospodarczych i proponowanie optymalnych rozwiązań dla klientów;

  • Kreowanie materiałów eksperckich z obszaru podatkowego;

  • Kreowanie narzędzi i rozwiązań wpływających na poprawę efektywności wykonywanych zadań;

  • Bieżąca współpraca z klientami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, ekonomia, finanse i rachunkowość);

  • Tytuł doradcy podatkowego;

  • 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie podatków w kancelarii prawnej lub spółce doradztwa podatkowego;

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie stosowania przepisów podatkowych;

  • Umiejętność analizowania i interpretowania przepisów podatkowych;

  • Umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań;

  • Znajomość obsługi programów Microsoft Office;

  • Umiejętność logicznego myślenia;

  • Samodzielność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej i konkurencyjnej pozycji rynkowej;

  • Elastyczne warunki zatrudnienia;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pracę w prestiżowym biurze;

  • Pracę w warunkach kreatywności i innowacyjności, w profesjonalnym oraz nastawionym na rozwój zespole;

  • Realny wpływ na rozwój firmy;

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

O nas

Jesteśmy firmą analityczno - doradczą, zajmującą się pełną obsługą przedsiębiorców w zakresie finansowym i prawnym. Pomagamy naszym Klientom zarówno zabezpieczyć, jak i rozwijać swój biznes.