Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca podatkowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy kancelarią prawną stworzoną przez zespół prawników wyróżniający się gruntowną wiedzą prawniczą, zaangażowaniem oraz dbałością o relacje z naszymi Klientami.
    Staramy się dopasować do oczekiwań rynku, zatrudniając ekspertów z różnych dziedzin prawa, zarządzania oraz ekonomii.

    Z uwagi na dynamiczny rozwój Departamentu Prawnego poszukujemy do współpracy:
    Doradcy podatkowego
    Miejsce pracy: Wrocław

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki współpracy w ramach spółki należącej do dużej grupy kapitałowej,
    • narzędzia potrzebne do świadczenia usług na rzecz klientów Kancelarii,
    • możliwość obsługi małych i średnich przedsiębiorców o różnorodnych profilach działalności,
    • rozwój zawodowy,
    • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, ambitnym zespole,
    • program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji.

    Wymagania:

    • wpis na listę doradców podatkowych,
    • co najmniej 2 letnie doświadczenie jako doradca podatkowy w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych,
    • dobra znajomość MS Office,
    • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • samodzielna organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
    • dyspozycyjność.

    Zakres obowiązków:

    • sporządzanie opinii prawnych, pism procesowych, analiz,
    • udzielania porad prawnych oraz wyjaśnień w zakresie interpretacji i stosowania prawa podatkowego,
    • analiza podejścia organów podatkowych, sądów, doktryny do zagadnień podatkowych,
    • reprezentowanie klientów Kancelarii w postępowaniach przed organami podatkowymi,
    • dbałość o najwyższą jakość usług świadczonych na rzecz klientów Kancelarii,
    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV (ze zdjęciem) oraz list motywacyjny za pomocą przycisku.