Doradca podatkowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Świętego Mikołaja 19, 50-128 Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 01.08.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 31.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    logo fotografia
    Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 50 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.
    miejsce pracy: Wrocław

    Oferujemy

    • pracę w zespole doświadczonych doradców podatkowych, radców prawych, adwokatów
    • doradztwo na rzecz dużych podmiotów międzynarodowych
    • prace w międzynarodowej firmie o ponad 25-letniej tradycji na polskim rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • dużą samodzielność na stanowisku pracy
    • możliwość zbudowania zespołu
    • doskonałe warunki i atmosferę pracy
    • pakiet świadczeń dodatkowych w tym m.in. karta multisport, platforma kafeteryjna i opieka medyczna
    • dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek i Wigilia)

    Poszukiwane kompetencje

    • uprawnienia doradcy podatkowego
    • minimum 3 lata doświadczenia w zakresie doradztwa na rzecz przedsiębiorców
    • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z Klientem
    • doświadczenie w pozyskiwaniu kontaktów biznesowych
    • dobra znajomość rynku lokalnego
    • zaangażowanie w pracę i odpowiedzialność
    • wysoka kultura osobista
    • samodzielność w wykonywaniu zadań

    Zakres obowiązków

    • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego (w szczególności VAT)
    • sporządzanie opinii prawno-podatkowych
    • aktywne pozyskiwanie i rozwijanie kontaktów biznesowych
    • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami w Polsce i za granicą
    • przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji, negocjowanie warunków umów (często w języku obcym)
    • wsparcie pracowników merytorycznych przy realizacji zleceń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
    aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    nagrody