Doradca

Bank Ochrony Środowiska S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 06 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i obsługa klientów detalicznych

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych i obsługa klientów z uwzględnieniem obsługi dyspozycji gotówkowych klientów Banku

  • umiejętny dobór oferty produktowej Banku do potrzeb klienta

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami detalicznymi

Nasze wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie w bankowości lub finansach oraz znajomość produktów bankowych, produktów inwestycyjnych

  • min. średnie wykształcenie

  • umiejętność skutecznej prezentacji oferty handlowej i pozyskiwania klientów

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług

  • ukończony kurs kasjera walutowo-złotowego lub gotowość do jego ukończenia we własnym zakresie

  • komunikatywność i umiejętność współdziałania w zespole

  • wysoka kultura osobista, dyspozycyjność

  • zaangażowanie, kreatywność i energia w działaniu

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków

  • sekcje sportowe

  • projekty wolontariackie/ekologiczne

  • dzień wolny z tytułu wolontariatu

  • świadczenia świąteczne

Bank zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informacje o wykształceniu, kwalifikacjach zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, o których mowa w ogłoszeniu są niezbędne do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku. Dane, o których mowa powyżej są przetwarzane wyłącznie w celu wyboru najlepszego kandydata na oferowane stanowisko.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli

  • Lubisz ludzi a kontakt z nimi sprawia Ci przyjemność

  • Chcesz osiągać osobiste sukcesy finansowe i mieć wpływ na to ile zarabiasz

  • Nie czekaj! Przyjdź do nas! Zarabiaj i buduj swoją karierę!