Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca prawny z językiem rosyjskim

New Life sp. z o.o.

5 9007 100 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentów i formularzy przy rejestracji firm, otwarciu rachunków bankowych, udzieleniu licencji, uzyskaniu zezwoleń

  • reprezentowanie klientów przed notariuszami, bankami, sądami, urzędami skarbowymi, urzędami wojewódzkimi, urzędami pracy

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka rosyjskiego

  • własne samochód osobowy oraz laptop

  • przedsiębiorca będący osobą fizyczną albo spółka z o.o.

To oferujemy

Wynagrodzenie 5 000 złotych oraz zwrot wydatków na PIT, składki, VAT.

Przykład.

Przedsiębiorca będący osobą fizyczną, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych (15%), “mały ZUS”.

5 000,00 (wynagrodzenie) + 381,81 (składka zdrowotna) + 245,20 (składka społeczna) + 563,00 (PIT, ((netto – składka społeczna) * 15%) – 328,78 (składka zdrowotna * 86,11%)) = 6 191,00 (netto)

6 191,00 * 23% = 1 423,93 (VAT)

6 191,00 + 1 423,93 = 7 614,93 (brutto)

Nasza firma świadczy usługi prawne na rzecz obcokrajowców, głównie z Białorusi, Ukrainy i Rosji. Pomagamy klientom w podejmowaniu i wykonywaniu działalności gospodarczej w Polsce.

www.newlife-poland.org

Przewiń do profilu firmy