Oferta pracy

Doradca Premium

Santander Bank Polska

  • Bolesławiec

    Bolesławiec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budować długotrwałe relacje z klientami Segmentu Premium i pozyskiwać nowych

  • wspierać klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych

  • zapewniać profesjonalną obsługę klienta z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii

  • realizować indywidualne i zespołowe zadania sprzedażowe

  • obsługiwać transakcje bezgotówkowe

  • określać potrzeby klientów przypisanego portfela, przygotowywać i prezentować ofertę produktową i rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów

  • Realizować zadania sprzedażowe przy zachowaniu wysokich standardów jakości, etyki sprzedaży oraz dochodowości

  • Obsługiwać klientów w zakresie: kredytów konsumpcyjnych i hipotecznych, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeń, depozytów, kart i usług elektronicznych

  • Zarządzać rentownością portfela

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym lub pokrewnym

  • Doświadczenia w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych w bankowości – minimum 2 lata

  • Szerokiej wiedzy ekonomicznej oraz znajomości produktów bankowych dla klientów indywidualnych

  • Umiejętności stosowania technik i metod sprzedaży

  • Samodzielności w pracy na portfelu klientów

  • Bardzo dobrej organizacji i umiejętności zarządzania czasem pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • bogatą ofertę benefitu samochodowego

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

  • stosujemy najwyższe standardy zarządzania ryzykiem, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Każdy z nas, wykonując swoje obowiązki, pomagając innym i przejmując odpowiedzialność, wywiera pozytywny wpływ na otoczenie. Osiąga codzienne, ważne sukcesy, rozwija siebie, pomaga światu iść naprzód. Jest inspiracją do zmian na lepsze. Staje się wzorem do naśladowania i autorytetem, na którym zawsze można polegać. Jest superbohaterem w swoim miejscu pracy.

Nasze sukcesy, te większe i mniejsze, nie miałyby miejsca, gdyby nie codzienne działania pracowników, osób zupełnie niezwyczajnych w tym, jak to robią.