Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca premium ds. odszkodowań

  • Aleksandrów Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Żnin, Brodnica, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 17.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jeśli chcesz uzyskiwać stabilne i wysokie dochody, wolisz elastyczne godziny pracy, chcesz pracować na własny rachunek, tworzyć swoje grupy sprzedażoweto zgłoś się do nas na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Inowrocław, Włocławek, Tuchola, Aleksandrów Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Golub-Dobrzyń, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Świecie, , Tuchola, Wąbrzeźno, Żnin, Brodnica

Osoby z doświadczeniem w branży odszkodowawczej mogą być rekrutowane na wyższe stanowiska kierownicze. Jeżeli nie masz doświadczenia w Odszkodowaniach to pokażemy Tobie od początku jak szukać klientów i jak ich obsługiwać. Dla nas najważniejsza jest ambicja i chęć zarabiania powyżej średniej krajowej.

Opis stanowiska:

  • Docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach,
  • Merytoryczna ocena dokumentacji medycznej i przyczynowo-skutkowej klienta podczas spotkania.
  • Podpisanie umowy z klientem wraz z kompletowaniem dokumentacji,
  • Możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego oraz uzyskiwanie dochodu pasywnego.

Oczekiwania:

  • Nastawienie na sukces
  • Wysoka motywacja do realizacji swoich celów,
  • Zaangażowanie i nastawienie na sukces.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Szkolenie oraz wdrożenie do pracy,
  • System prowizyjny + zaliczki oraz premie,
  • Programy motywacyjne (wyjazdy zagraniczne, samochody służbowe)
  • Możliwości awansu,
  • Możliwość sfinansowania samochodu służbowego
    do 5tys zł miesięcznie (samochody do 300 000 zł)
  • Gwarancję najwyższej prowizji, w związku z uzyskiwaniem maksymalnych kwot świadczeń odszkodowawczych przez naszą Kancelarię,
  • Dostęp do Bazy CRM zawierającej wszelkie niezbędne informacje: umowy, prowizje, sprawy, programy motywacyjne
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się