Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca premium ds. odszkodowań

  • Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Oława, Polkowice, Strzelin, Środa Śląska, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Złotoryja, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica, Miłcz (pow. wołowski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 04.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli chcesz uzyskiwać stabilne i wysokie dochody, wolisz elastyczne godziny pracy, chcesz pracować na własny rachunek, tworzyć swoje grupy sprzedażoweto zgłoś się do nas na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Oława, Polkowice, Strzelin, Środa Śląska, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Złotoryja, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica, Miłcz

    Osoby z doświadczeniem w branży odszkodowawczej mogą być rekrutowane na wyższe stanowiska kierownicze. Jeżeli nie masz doświadczenia w Odszkodowaniach to pokażemy Tobie od początku jak szukać klientów i jak ich obsługiwać. Dla nas najważniejsza jest ambicja i chęć zarabiania powyżej średniej krajowej.

    Opis stanowiska:

    • Docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach,
    • Merytoryczna ocena dokumentacji medycznej i przyczynowo-skutkowej klienta podczas spotkania.
    • Podpisanie umowy z klientem wraz z kompletowaniem dokumentacji,
    • Możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego oraz uzyskiwanie dochodu pasywnego.

    Oczekiwania:

    • Nastawienie na sukces
    • Wysoka motywacja do realizacji swoich celów,
    • Zaangażowanie i nastawienie na sukces.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Szkolenie oraz wdrożenie do pracy,
    • System prowizyjny + zaliczki oraz premie,
    • Programy motywacyjne (wyjazdy zagraniczne, samochody służbowe)
    • Możliwości awansu,
    • Możliwość sfinansowania samochodu służbowego
      do 5tys zł miesięcznie (samochody do 300 000 zł)
    • Gwarancję najwyższej prowizji, w związku z uzyskiwaniem maksymalnych kwot świadczeń odszkodowawczych przez naszą Kancelarię,
    • Dostęp do Bazy CRM zawierającej wszelkie niezbędne informacje: umowy, prowizje, sprawy, programy motywacyjne
    • Stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.