Logo Pracuj.pl

Doradca Premium

Santander Bank PolskaO firmie

  • Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budować długotrwałe relacje z klientami Segmentu Premium i pozyskiwać nowych
  • wspierać klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych
  • zapewniać profesjonalną obsługę klienta z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
  • realizować indywidualne i zespołowe zadania sprzedażowe
  • obsługiwać transakcje bezgotówkowe
  • określać potrzeby klientów przypisanego portfela, przygotowywać i prezentować ofertę produktową i rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów
  • Realizować zadania sprzedażowe przy zachowaniu wysokich standardów jakości, etyki sprzedaży oraz dochodowości
  • Obsługiwać klientów w zakresie: kredytów konsumpcyjnych i hipotecznych, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeń, depozytów, kart i usług elektronicznych
  • Zarządzać rentownością portfela

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym lub pokrewnym
  • Doświadczenia w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych w bankowości – minimum 2 lata
  • Szerokiej wiedzy ekonomicznej oraz znajomości produktów bankowych dla klientów indywidualnych
  • Umiejętności stosowania technik i metod sprzedaży
  • Samodzielności w pracy na portfelu klientów
  • Bardzo dobrej organizacji i umiejętności zarządzania czasem pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • bogatą ofertę benefitu samochodowego
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju
  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander
  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością
  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.
  • stosujemy najwyższe standardy zarządzania ryzykiem, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników

Doradca Premium, Koszalin