Logo Pracuj.pl

Doradca premium

Santander Bank PolskaO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowa długotrwałych i satysfakcjonujących relacji z klientami Segmentu Premium
  • określanie potrzeb klientów przypisanego portfela, przygotowywanie i prezentowanie oferty produktowej, oferowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów
  • rozpoznawanie i pozyskiwanie nowych klientów do portfela
  • realizowanie zadań sprzedażowych przy zachowaniu wysokich standardów jakości, etyki sprzedaży oraz dochodowości
  • zajmowanie się pełną obsługą klientów w zakresie: kredytów konsumpcyjnych i hipotecznych, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeń, depozytów, kart i usług elektronicznych
  • zarządzanie rentownością portfela

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub pokrewnym
  • doświadczenie w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych w branży finansowej/ bankowości – minimum 2 lata
  • szeroka wiedza ekonomiczna oraz znajomość produktów bankowych dla klientów indywidualnych
  • umiejętność stosowania technik i metod sprzedaży, samodzielność w pracy na portfelu klientów
  • bardzo dobra organizacja i umiejętności zarządzania czasem pracy
  • aktywna współpraca, wspieranie innych, mówienie wprost, słuchanie z uwagą, szacunek, dotrzymywanie obietnic, angażowanie się w zmiany i praca z pasją

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • oferta benefitowa dla osób z niepełnosprawnościami
  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią

Doradca premium, Wrocław