Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Produktowy

Salony Fachowiec Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Wieluń

    Wieluń, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych

  • Przygotowanie towaru do sprzedaży

  • Dbałość o estetykę salonu

Nasze wymagania

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z klientem, uprzejmość i pogoda ducha

  • Doświadczenie handlowe

  • Mile widziana znajomość branży artykułów wykończeniowych (drzwi, podłogi drewniane, panele podłogowe)

  • Zainteresowanie najnowszymi produktami i trendami w wykańczaniu wnętrz

  • Czynne prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z przejrzystym systemem premiowym

  • Uczestnictwo w szkoleniach produktowych i handlowych

  • Możliwość rozwoju i awansu

Salony Fachowiec Sp. z o.o. Sp. K.

FACHOWIEC to gwarancja zakupu nowoczesnych i wysokojakościowych materiałów wykończeniowych, inspirująco zaprojektowanego wnętrza oraz profesjonalnego przeprowadzenia prac wykończeniowych.

Ponad 100 salonów zlokalizowanych w całej Polsce skupia wokół siebie najlepszych projektantów wnętrz, najlepsze firmy usługowe oraz najlepszych doradców w branży.

Przewiń do profilu firmy