Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca - Przedstawiciel żywieniowy

  • Łomża, Białystok, Zambrów, Wysokie Mazowieckie, podlaskie
  • Specjalista
  • 2019-05-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy Polską firmą oferującą profesjonalne premiksy, dodatki paszowe, koncentraty oraz pasze pełnoporcjowe wykorzystującą wieloletnie doświadczenie w żywieniu i profilaktyce zwierząt.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Białystok, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów

    ZADANIA:

    • doradztwo w zakresie żywienia zwierząt (bydło)
    • sprzedaż produktów firmy
    • obsługa posprzedażowa
    • współpraca z producentami mleka w terenie
    • aktywny udział w działaniach promocyjnych firmy

    CZEGO OCZEKUJEMY ?

    • doświadczenie w branży rolniczej minimum 1 rok -  warunek konieczny
    • wiedzy z zakresu żywienia bydła
    • umiejętności budowania relacji z klientem
    • umiejętności pracy w zespole
    • prawa jazdy kategorii B

    CO OFERUJEMY ?

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • przejrzysty system wynagrodzeń premiowych
    • pracę w młodym zespole
    • efektywny i przyjazny program wdrożenia do pracy na stanowisku
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
    • system szkoleń oraz jasną ścieżkę kariery
    • zarobki na poziomie 3000-5700 zł brutto

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.