Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca PV dla Energa Obrót

SOLUTIONS 4 BUSINESS sp. z o.o.

4 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Firma Solutions 4 Business sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku,

Partner ENERGA Obrót S.A. Grupa Orlen

poszukuję osób na stanowisko: Doradca ds. fotowoltaiki

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów zainteresowanych fotowoltaiką pozyskanych przez Energa Obrót S.A. Grupa Orlen.

Poza tym do Twoich zadań należeć będzie:

- odbywanie spotkań z zainteresowanym klientem (audyt)

- dopasowanie oferty do potrzeb klienta

- podpisywanie umów w imieniu Energa Obrót S.A. Grupa Orlen.

Nasze wymagania

Jeśli posiadasz:

co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki, wysoką kulturę osobistą, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, dyspozycyjność, mobilność- prawo jazdy, własny samochód to czekamy na Twoje CV.

Dodatkowo bardzo mile widziana będzie:

- szeroka wiedza z branży pv

- wytrwałość w dążeniu do celu i nastawienie na realizację planów

- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i telefonicznych

To oferujemy

W zamiar mamy do zaoferowania:

- wysokie wynagrodzenie oparte o wyniki sprzedaży

- pracę w prężnie rozwijającym się ogólnopolskim zespole specjalistów

- pełne przygotowanie do pracy w systemie NET-BILLING

- wsparcie Menagera i zespół doświadczonych Doradców

- materiały marketingowe oraz sprzedażowe

- dedykowany dla naszej firmy system informatyczny.

Aktualnie poszukujemy doradców na terenie:

woj. mazowieckie: Płock, Płońsk, Ciechanów, Mława, Sierpc i okolice.

woj. kujawsko-pomorskie: Grudziądz, Brodnica, Włocławek, Toruń i okolice.

woj. zachodniopomorskie: Koszalin, Białogard, Połczyn-Zdrój i okolice.

woj. warmińsko-mazurskie: Olsztyn, Elbląg, Działdowo i okolice.