Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Regionalny

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka działająca na rynku krajowym i europejskim, kontynuująca 60 letnią tradycję w zakresie hodowli i unasienniania zwierząt.

    Poszukuje kandydatów, na stanowisko:

    Miejsce pracy: województwo podkarpackie, śląskie, opolskie

    Oczekiwania:

    • preferowane wykształcenie wyższe (zootechnika) i znajomość branży rolniczej
    • mile widziane doświadczenie z zakresu specyfiki produkcji bydła mlecznego lub specyfiki produkcji trzody chlewnej
    • znajomość pakietu MS Office
    • doskonała organizacja własnej pracy
    • wysokie umiejętności interpersonalne
    • komunikatywność
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B

    Poszukiwana jest osoba z wykształceniem zootechnicznym i doświadczeniem z zakresu  specyfiki produkcji bydła mlecznego lub specyfiki produkcji trzody chlewnej. Alternatywnie wykształcenie rolnicze i doświadczenie w opisanym zakresie.

    Zadania:

    • doradztwo i sprzedaż w zakresie produktów wykorzystywanych w produkcji zwierzęcej
    • wizyty i doradztwo handlowe
    • raportowanie zgodnie ze standardami firmy

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku z wysokimi standardami pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń, szkolenia tematyczne
    • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym, adekwatne do osiągniętych wyników
    • pakiet niezbędnych narzędzi do pracy – telefon, samochód, laptop
    • możliwość awansu

    Jeżeli jesteś gotowy, by skorzystać ze sposobności pracy z najlepszymi w tej branży wyślij swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”