Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Rolny

EUROPEJSKA GRUPA DORADCZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 50025 000 brutto / mies.
  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Obecnie przystępujemy do projektu szkoleniowo-demonstracyjnego i poszukujemy osób z całej Polski posiadających co najmniej rok doświadczenia w zakresie doradztwa rolniczego w różnym zakresie np. doradzania odnośnie doboru środków ochronny roślin, nawożenia, doboru maszyn, doradzaniu przy wypełnianiu ewniosku, doradztwa unijnego itp. oraz odbycie co najmniej jednego szkolenia na temat rolnictwa ekologicznego lub andragogiki lub metodyki doradztwa rolniczego, lub Wspólnej Polityki Rolnej, lub Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, lub założeń Zielonego Ładu, lub Wspólnej Polityki Rolnej w nowej perspektywie finansowej 2021-2027.

Projekt ma na celu założenie sieci obiektów demonstracyjnych w gospodarstwach specjalizujących się w systemie rolnictwa ekologicznego (zarówno produkcja roślinna jak i zwierzęca). Przewiduje również cykl szkoleń, seminariów i konferencji z dziedziny rolnictwa ekologicznego (w tym również z przetwórstwa, a także marketingu produktów ekologicznych). Jest to projekt ogólnopolski, który będzie prowadzony z rolnikami i przede wszystkim dla rolników.

Nasze wymagania

  • Posiadają doświadczenie w doradzaniu rolniczym np. Doradzanie odnośnie środków ochrony roślin, doradzaniu unijnego itp.;

  • Chcą się rozwijać w sektorze Rolnictwo;

  • Odbyli szkolenia z tematyki rolniczej;

  • Lubią i potrafią identyfikować potrzeby Klienta i dostarczać mu optymalne dla niego rozwiązania dotacji unijnych;

  • Efektywnie potrafią organizować swój czas;

  • Są otwarci na nowe wyzwania;

  • Mile widziane doświadczenie jako szkoleniowiec / wykładowca.

Mile widziane

  • Doświadczenie jako szkoleniowiec z dotacji unijnych;

  • Konkretne efekty przy dotacjach unijnych.

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawym projekcie

  • Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy

  • Pakiet praktycznych umiejętności, których Cię nauczymy, z obszarów w których jesteśmy ekspertami

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2.500-25.000 brutto + premie

Europejska Grupa Doradcza sp. z o.o. to firma specjalizuje się pozyskiwaniem jak najwyższych dotacji unijnych dla rolników, przeprowadzeniu szkoleń dla rolników oraz wprowadzaniu innowacji dla sektora rolnictwa. Firma ma siedzibę główną we Wrocławiu i jest wydawcą strony www: https://twojdoradcarolny.pl/

Przewiń do profilu firmy