Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Eco dla Biznesu Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Ołtaszyńska 39, 53-010 Wrocław (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Rynku Energetycznego ds. Energii, Gazu i Fotowoltaiki

Eco dla Biznesu Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 19 sie 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa istniejących klientów

  • realizacja sprzedaży w zakresie energii elektrycznej, gazu oraz fotowoltaiki

  • dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów

  • doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów energii elektrycznej oraz gazu

  • zapewnienie możliwości skorzystania dla wybranych klientów ze 100% zielonej energii z OZE

Nasze wymagania

  • rzetelność, uczciwość oraz szanowanie pracy

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • silne nastawienie na sukces, zysk i wynik

  • otwarty umysł na nowe pomysły, a także skuteczne w szukaniu rozwiązań

  • radzenie sobie w trudnych sytuacji, a kontakt z klientem jest przyjemnością

  • dbanie o profesjonalny wizerunek i potrafienie budowania trwałych relacji z klientami

  • samodzielność i bardzo dobre zorganizowanie

  • pomysłowość, kreatywność w pozyskiwaniu nowych klientów

  • elastyczność w optymalnym i kompleksowym ofertowaniu klientów

  • umiejętność słuchania w zakresie potrzeb, możliwości klienta z doborem idealnych rozwiązań

  • posiadanie doświadczenia w sprzedaży

  • łatwość przyswajania wiedzy

  • wulkan energii przepełniony entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem

Mile widziane

  • doświadczenie w branży OZE

  • doświadczenie w sprzedaży energii i gazu

To oferujemy

  • szerokie doświadczenie na rynku energetycznym w wypracowanym i skutecznym modelu działania

  • pełne wsparcie naszego backoffice z szerokim wsparciem administracyjno-procesowym. To my za Ciebie przygotujemy poprawnie wszystkie niezbędne dokumenty do podpisania z klientem, a następnie sprawnie, terminowo, bezbłędnie i skutecznie przeprocesujemy

  • wysokie wynagrodzenia bez górnego limitu. Partner decyduje ile zarabia

  • konkurs sprzedażowe i atrakcyjne nagrody

  • czytelny, stabilny, atrakcyjny system wynagrodzeń

  • solidne szkolenie merytoryczne i sprzedażowe

  • pracę w bardzo ciekawej, solidnej i silnej firmie

  • szerokie możliwości ofertowe na wszystkich segmentach biznesowych

  • możliwość dalszego rozwoju i budowanie własnej grupy sprzedażowej

  • uczestnictwo w sponsorowanych projektach

Eco dla Biznesu Sp. z o.o.

Eco dla Biznesu - Wiemy ile energii potrzeba aby odnieść sukces. W tym trudnym czasie pandemii COVID-19 ważne jest, abyśmy mogli nadal żyć jako wspólnota. Kluczowe jest tu zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania firm, które zapewnia utrzymanie więzi społecznych i daje każdemu poczucie bezpieczeństwa. Można to osiągnąć poprzez optymalizację kosztów oraz stawianie na niezależność i bezpieczeństwo energetyczne. Taka postawa pozwala wypracować przewagę w biznesie i pozostać na rynku nie tylko jako producent czy usługodawca ale również jako stabilny i rzetelny pracodawca.

Strategiczne portfolio - Stawiamy na niezależność i bezpieczeństwo energetyczne naszych klientów. Naszą ofertę budujemy odpowiedzialnie z myślą o biznesie oraz ekologii. Tworzymy eco-systemy rozwiązań energetycznych. Dążymy do pełnego wykorzystania potencjału rynku energetycznego oraz nowoczesnych technologii. Chcemy utrzymać pozycję lidera rynku, budującego świadomość i potrzebę niezależności energetycznej oraz energooszczędności w życiu i biznesie. Dodatkowo gwarantujemy swoim Klientom 100% zielonej energii wraz z gwarancją pochodzenia oraz fotowoltaikę jako usługę.

Jesteśmy ludźmi z pasją i takich też szukamy - jesteśmy Sponsorem Premium wrocławskiej drużyny żużlowej WTS Sparta w sezonie 2021 oraz FIM Speedway Grand Prix we Wrocławiu 2021. W tym roku sponsorujemy również dwie wyprawy znanego podróżnika Arkadego Fiedlera. Pierwsza to wyprawa autem elektrycznym przez „Najpiękniejsze drogi Europy”. Druga ekspedycja będzie autem na wodór do Paryża i z powrotem.

Przewiń do profilu firmy