Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Rynku Nieruchomości

indahouse.plO firmie

  • Bukowa 29A, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

indahouse.pl

Bukowa 29A

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów,

  • doradztwo w obrocie nieruchomościami.

Nasze wymagania

  • w kontaktach z ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie,

  • jesteś ambitny i samodzielny w działaniu,

  • masz otwarty umysł na nową wiedzę i doświadczenia,

  • umiesz efektywnie planować oraz organizować własną pracę i czas,

  • jasno formułujesz swoje myśli – w mowie i piśmie,

  • jesteś osobą pełną entuzjazmu i nie boisz się wyzwań.

Mile widziane

  • miałeś do czynienia ze sprzedażą,

  • interesujesz się nieruchomościami.

To oferujemy

  • nowe umiejętności dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji, szkoleniom wartym kilka tysięcy złotych, bo wiemy, że te pieniądze warto zainwestować w naszych współpracowników....

  • praktyczne wdrożenie i praktykę, po to abyś widział co robić krok po kroku,

  • ciekawy i przede wszystkim wolny zawód, polegający na profesjonalnym doradztwie w zakresie sprzedaży i kupnie nieruchomości, który będziesz wykonywać w oparciu o sprawdzony know-how, autorskie narzędzia i stałe wsparcie merytoryczne,

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne, które zależeć będzie od Ciebie i Twojego zaangażowania.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy biurem nieruchomości, które od przeszło 6 lat idzie pod prąd. Uczymy, jak być mega skutecznym sprzedawcą, bez wciskania i sprzedażowego lukru. Pracujemy mądrze bez zbędnego biegania i tracenia swojego czasu. Mamy zupełnie inny model współpracy z klientem niż inne biura nieruchomości. W rezultacie nasi najlepsi doradcy pracują mniej za więcej...I naprawdę dobrze zarabiają. Najlepsi zarobią 80% swojego obrotu. Indahouse.pl Nieruchomości Lepiej, to nasz pomysł na nowoczesne pośrednictwo i doradztwo w nieruchomościach.

Jesteśmy zgranym zespołem, choć każdy z nas pracuje na realizację własnych celów. Wspieramy się nawzajem wiedzą i doświadczeniem, bo to najlepsza metoda, aby osiągać indywidualne korzyści. Jesteśmy zaangażowani w naszą pracę, bo przynosi nam rozwój finansowy i osobisty.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do nas, jeśli masz już dość:

  • ciągłego nawijania makaronu na uszy,

  • słownych przepychanek,

  • rutyny i nudy,

  • braku radości z pracy,

  • po prostu chcesz coś zmienić...

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.