Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca części

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Specjalista
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antrans Anna Pacia

    Firma ANTRANS TRUCK & TRAILER SERVICE posiada korzystną lokalizację przy DK94 w miejscowości Sławków. Wysoką fachowość naszych pracowników potwierdzają posiadane przez ANTRANS TRUCK & TRAILER SERVICE autoryzacje WIELTON i KRONE. W ramach autoryzacji wykonujemy również naprawy Wabco, Haldex, BPW, Knorr-Bremse, Saf Holland. Kompleks wyposażony jest w nowoczesną stację diagnostyczną, hale warsztatowo – serwisowe, które zaopatrzone sią m.in. w najnowsze urządzenia do naprawy pojazdów, myjnię samochodów ciężarowych, serwis tachografów, całodobowy parking.

    Stale rosnące wymagania Klientów powodują sukcesywny rozwój firmy dlatego do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    Opis stanowiska:

    • profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów serwisu;
    • aktywna promocja usług serwisowych, sprzedaż części;
    • kosztorysowanie napraw samochodowych;
    • nadzór nad jakością, terminowością i zakresem napraw;
    • rozliczanie zrealizowanych zleceń, wystawianie faktur;
    • wydawanie samochodów po naprawie.

    Wymagania:

    • doświadczenie w obsłudze Klienta w branży motoryzacyjnej;
    • znajomość budowy pojazdów samochodowych (ciężarowych – mile widziane);
    • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych z Klientem;
    • umiejętność współpracy w zespole i dobrej organizacji pracy własnej;
    • wysoka kultura osobista;
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełny etat;
    • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity – dofinansowanie do karty MultiSport;
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
    • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym obiekcie;
    • przyjazną atmosferę pracy i pyszną kawę dla pozytywnej energii :)

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku proszone są o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj teraz. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Współadministratorów danych osobowych: Antrans Group Sp. z o. o., ul. Wspólna 1c, 32-300 Olkusz, Antrans Anna Pacia, ul. Strzemieszycka 20, 41-260 Sławków, DeFacto Ireneusz Pacia,    ul. Zagaje 2, 32-300 Olkusz, Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o. o., ul. Wspólna 5d, 32-300 Olkusz, Antrans BIS A. Pacia, ul. Wspólna 1c, 32-300 Olkusz w celu realizacji przez nasze firmy obecnej i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Oświadczam, że zostałam(-em) powiadomiona(-ny) o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasi, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych realizowanych przez nasze firmy.