Doradca Serwisowy ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Autoart Jaremko Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Autoart Jaremko Sp. z o.o.

Wrocław

W związku ze stałym rozwojem firma AutoArt Jaremko Sp. z o.o., dealer marek Mazda i Hyundai, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Mińskiej 41A, poszukuje Kandydatów ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, podzielających nasze wartości, którzy pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju naszej firmy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

DORADCY SERWISOWEGO DS. LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów serwisowych
  • Weryfikacja zakresu naprawy uszkodzonych pojazdów
  • Kalkulacje kosztów naprawy w pojazdach po kolizji
  • Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do likwidacji szkody
  • Kontakty z TU w celu ustalenia zakresu naprawy
  • Kontrolowanie wpłat za wykonaną naprawę
  • Współpraca z działem serwisu

Wymagania:

  • Znajomości obsługi komputera - pakiet MS Office i programu Audatex, Eurotax lub DAT
  • Wykształcenia min. średniego i/lub technicznego
  • Praktycznej wiedzy z zakresu techniki samochodowej
  • Doświadczenia w likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Podstawowej wiedzy dotyczącej napraw blacharsko - lakierniczych
  • Dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w zgranym zespole, koleżeńską atmosferę
  • Dobre zaplecze techniczne, dostęp do fachowej wiedzy
  • Ciekawą pracę w autoryzowanym serwisie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy