Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Serwisowy ds. Napraw Blacharsko - Lakierniczych

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Autoryzowany Serwis Samochodowy
    TANDEM Sp. z o.o

    Częstochowa ul. Krótka 16

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego Salonu
    w Częstochowie, kandydatów na stanowisko:
    Doradca Serwisowy ds. Napraw
    Blacharsko-Lakierniczych
    Miejsce pracy: Częstochowa
    Opis stanowiska:
    • kompleksowa obsługa zleceń blacharsko-lakierniczych
    • przyjmowanie zgłoszeń szkód komunikacyjnych
    • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do likwidacji szkód
    • nadzorowanie procesu naprawy i rozliczeń
    • współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych
    • dokonywanie kalkulacji kosztów napraw, wycen wartości pojazdów w oparciu o obowiązujące systemy eksperckie
    • znajomość i umiejętność doboru samochodowych części zamiennych
    Wymagania:
    • znajomość budowy i technologii napraw samochodów
    • doświadczenie z dziedziny merytorycznej likwidacji szkód/mile widziane/
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (mile widziane kierunki techniczne, np. budowa maszyn, pojazdów)

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
    • terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje, wewnętrzne i zewnętrzne,
    • dobre wejście - kompleksowy proces adaptacyjny,
    • zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.
    Oferty CV prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.