Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Serwisowy

PlichtaO firmie

Plichta

Lubowidzka 46

Gdańsk

Jeżeli motoryzacja to Twoja wielka pasja i chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
żeby wspólnie z nami dalej ekspansywnie zdobywać rynek poprzez swoje działania - to jesteś Osobą,
której szukamy!

W związku z rozwojem działu, uruchamiamy kolejny projekt rekrutacyjny. Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:
DORADCA SERWISOWY

Miejsce pracy: Gdańsk, Lubowidzka 46

Doradca Klienta w serwisie to osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw oraz profesjonalną obsługą Klientów. Obowiązkiem pracownika jest omówienie usługi serwisowej oraz poinformowanie klienta o przewidywanych kosztach i czasie usługi. Osoba na tym stanowisku powinna czuwać nad przebiegiem pracy uzgodnionej w zleceniu i sprawdzić, czy prawidłowo zostały wykonane wszystkie przewidziane czynności. Do obowiązków doradcy należy również wydanie samochodu Klientowi po wykonaniu pełnej usługi.

Opis stanowiska:

  • aktywny udział w  budowaniu zasad  funkcjonowania działu  serwisu w  tym doskonalenie  procesów  jakości  obsługi,
  • pełne  zaangażowanie w proces sprzedaży usług serwisowych,
  • kreowanie i wdrażanie pomysłów dotyczących akcji  promocyjnych,
  • nadzór  nad  poprawnością   wykonanych  prac  serwisowych,
  • efektywne zarządzanie czasem   pracy,
  • reprezentowanie firmy i  dbanie o jej pozytywny wizerunek.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym  stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych,
  • prawo  jazdy  kat. B,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • specjalistyczne szkolenia,
  • korzystne rabaty dla wszystkich Pracowników
  • współpracę od zaraz lub możemy poczekać na zakończenie Twojego okresu wypowiedzenia
  • umowę B2B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne