Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Serwisowy - Gwarant

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASO MERCEDES-BENZ JAN KOSMOWSKI

    Dealer młodych samochodów używanych
    Salon Młodych Samochodów Używanych Mercedes-Benz
    Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i Unimog Autoryzowany Serwis Autobusów Mercedes-Benz i Setra sieci Omniplus
    Dział Blacharni i Lakierni certyfikowany przez Mercedes-Benz
    Autoryzowany Serwis Fuso poszukuje osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Małopolska / Kraków – Dąbie

    Opis Stanowiska:

    • Obsługa klienta zgodna z procesem serwisowym marki Mercedes-Benz: umówienie i przyjęcie Klienta do serwisu, nadzorowanie przebiegu naprawy, kontrolowanie jakości naprawy, rozliczenie zleceń serwisowych
    • Przedstawienie zakresu oferowanych produktów i usług
    • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami

    Wymagania:

    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Wykształcenie kierunkowe mechaniczne
    • Znajomość techniki samochodowej
    • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy
    • Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw
    • Mile widziane doświadczenie w branży automotive

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • System szkoleń

    CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ASO Mercedes Benz Jan Kosmowski z siedzibą w Krakowie."