Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Serwisowy K/M

MW Auto sp. z o.o.

  • Krakowska 21, Oświęcim
    Oświęcim, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Krakowska 21

Oświęcim

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów serwisu mechanicznego zgodnie ze standardami marki Opel

  • przyjmowanie zleceń serwisowych

  • realizacja planów sprzedażowych

  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami

  • organizacja bieżącej pracy warsztatu

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie lub wyższe techniczne

  • prawo jazdy kat. B

  • ukierunkowanie na realizację założonych celów i zadań

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność

  • znajomość branży motoryzacyjnej

  • nastawienie na wynik

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

To oferujemy

  • pracę w firmie jednej z największych firm w Polsce z wieloletnimi tradycjami o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • rozwój zawodowy, udział w szkoleniach i stałym podnoszeniu kwalifikacji

  • narzędzia pracy niezbędne na zajmowanym stanowisku

  • atrakcyjne wynagrodzenie zawierające podstawę i system premiowy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

MW Auto sp. z o.o. jest największym dealerem Opla w Polsce i obecnie znajduje się w sześciu lokalizacjach.

Szukamy pracownika do którejś (jednej z) naszych obecnych lokalizacji:

• Tychy, ul. Beskidzka 51

• Mikołów, ul. Katowicka 59

• Sosnowiec, Al. Zagł. Dąbrowskiego 19

• Gliwice, ul. Tarnogórska 188A

• Bielsko-Biała ul. Warszawska 158

• Oświęcim, Krakowska 21

Przewiń do profilu firmy