Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Serwisowy

Auto-Zięba Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 09 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zleceń, określenie zakresu i terminu wykonanych prac, informowanie o przebiegu prac, przygotowywanie dokumentacji technicznej i rozliczenie Klienta

  • identyfikowanie potrzeb Klienta i aktywna sprzedaż usług oraz części

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych oraz długotrwałych relacji z Klientami serwisu

  • realizacja planów sprzedaży części i usług serwisowych oraz celów jakościowych

  • aktywna współpraca z innymi pracownikami przy realizacji powierzonych celów

  • wypełnianie wymaganej dokumentacji serwisowej i realizacja procedur serwisowych

  • koordynowanie pracy serwisu zgodnie z zadaniami wyznaczonymi przez przełożonego

  • podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • mile widziana wiedza na temat budowy i eksploatacji samochodów

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku Doradcy Serwisowego ASO

  • wykształcenie techniczne, najchętniej kierunkowe

  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu

  • rzetelność, dokładność i zaangażowanie

  • sumienność w realizacji powierzonych zadań

  • odpowiedzialność za wysoką jakość wykonywanej pracy

  • umiejętność sprawnej obsługi komputera

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej

  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń

Tak się u nas pracuje