Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca serwisowy klienta - Specjalista ds. gwarancji

Mojsiuk Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Koszalin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa Mojsiuk, to przedsiębiorstwo handlowo – usługowe, z zakresu motoryzacji. Więcej informacji o firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.mojsiuk.pl.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca serwisowy klienta-specjalista do spraw gwarancji

Miejsce wykonywania pracy: Stare Bielice k/Koszalina

Opis stanowiska:

  • Obsługa Klientów w procesie napraw/naprawy gwarancyjnej
  • Koordynacja i nadzór nad procesem naprawy
  • Wystawianie faktur
  • Prowadzenie i rozliczanie dokumentacji związanej z wykonywaniem napraw gwarancyjnych w przez autoryzowany serwis

Oczekujemy :

  • Wykształcenia min. średniego technicznego,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Znajomość budowy pojazdów mechanicznych,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług,
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność,
  • Chęć rozwoju i dokształcania się

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne zarobki

Osoby zainteresowanie ofertą prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy o wysłanie aplikacji klikając „Aplikuj” z dopiskiem w tytule wiadomości: „Doradca serwisowy Stare Bielice”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne