Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Serwisowy

BMW M-CARSO firmie

BMW M-CARS

Josepha Conrada 20

Kraków

M-CARS

Dealer i Autoryzowany Serwis samochodów BMW

Poszukuje kandydatów na stanowisko

Lokalizacja: Kraków-Libertów

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy Serwisowego będzie odpowiedzialna za całościową obsługę Klientów Serwisu zgodnie ze standardami BMW. Podczas pracy będzie wykorzystywała nowoczesne narzędzia obsługi Klienta (m.in. zdalne umawianie wizyt, cyfrowe terminale obsługi, wideoprezentacje). Będzie również miała możliwość poznania zaawansowanych technologii motoryzacyjnych stosowanych przez markę BMW oraz szerokie możliwości rozwoju w tym zakresie.

Preferowany profil kandydatów:

  • Wykształcenie techniczne – średnie lub wyższe
  • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku Doradcy Serwisowego w Serwisie samochodowym
  • Wysoka kultura osobista, orientacja na rozwój zawodowy, bardzo dobre zdolności organizacyjne

Oferujemy:

Możliwości rozwoju zawodowego w firmie i marce o ugruntowanej pozycji rynkowej. Dostęp do najnowszych technologii motoryzacyjnych. Pracę w młodym, koleżeńskim zespole pasjonatów motoryzacji. Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować
klikając w przycisk:

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę ww. przedsiębiorstwom na przetwarzanie powyższych danych, jak i danych, które udostępnię w przyszłości, w tych samych celach, dla jakich zbiera je BMW M-CARS/ BMW Polska sp. z o.o. Mam świadomość, że udostępnianie moich danych jest dobrowolne, a po ich udostępnieniu mam zawsze prawo do wglądu w te dane i ich poprawiania.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne