Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Serwisowy

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Autoryzowany Dealer marki PEUGEOT firma M. i R. PRASEK Sp. J.

    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    DORADCA SERWISOWY

    Miejsce pracy: Lublin

    Główne zadania:

    • obsługa klientów serwisu, przeprowadzanie wstępnej diagnozy, kosztorysowanie naprawy doradztwo, jazdy próbne,
    • sporządzanie i realizacja zleceń, prowadzenie dokumentacji zlecenia, konsultacje z warsztatem i działem technicznym w zakresie napraw,
    • dbałość o poprawne prowadzenie dokumentacji oraz przestrzeganie procedur marki i firmy.

    Nasze oczekiwania:

    • otwarta na współpracę postawa,
    • znajomość technologii napraw samochodów osobowych i dostawczych,
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • znajomość rynku motoryzacyjnego,
    • umiejętność pracy w zespole i  pracy pod presją czasu,
    • umiejętność wyznaczania priorytetów,
    • prawo jazdy kat. B.

    Kandydatom oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym,
    • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy,
    • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
    Oferty zawierające CV, list motywacyjny, oraz klauzulę o ochronie danych osobowych,
    prosimy kierować za pomocą przycisku aplikuj, w temacie prosimy wpisać „DORADCA SERWISOWY".
    Prosimy o przesyłanie ogłoszeń do 20 kwietnia.

    Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M. i R. PRASEK Sp.J. z siedzibą w Radomiu („Spółka”) dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem/ złożyłam dokumentację rekrutacyjną.”

    Powyższa zgoda może zostać odwołana w każdym momencie, jednak jej odwołanie uniemożliwi udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.