Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca serwisowy marki Porsche

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z planowanym otwarciem
    Porsche Centrum Kraków

    firma Auto Premium Kus poszukuje kadry pracowniczej na stanowisko:
    Doradca serwisowy marki PORSCHE

    Miejsce pracy: Kraków
    Opis stanowiska:
    • profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów serwisu mechanicznego w oparciu o obowiązujące procedury
    • aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży usług i część zamiennych
    • efektywne wykorzystanie możliwości przerobowych i technicznych serwisu
    • kontrola jakości prowadzonych napraw w ustalonym zakresie
    • realizacja programów serwisowych
    Wymagania:
    • wykształcenie min. wyższe techniczne
    • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku doradcy serwisowego w autoryzowanym serwisie samochodowym
    • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych z Klientem
    • umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie bardzo wysokiego poziomu obsługi Klienta
    • doskonałe umiejętności organizacyjne
    • gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy
    • dyspozycyjność
    • czynne prawo jazdy KAT B
    • mile widziana znajomość języka angielskiego
    Oferujemy:
    • pracę dla prestiżowej marki samochodów luksusowych
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • motywujący system wynagrodzeń
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków