Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Serwisowy Marki Porsche

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się
    sieci Dealerskich w Polsce w związku z nową lokalizacją poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. DS 05

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne),
    • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Doradcy Serwisowego,
    • znajomość i umiejętności doboru samochodowych części zamiennych,
    • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych z Klientem,
    • umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta,
    • doskonałych umiejętności organizacyjnych,
    • gotowości do aktualizacji i poszerzania wiedzy,
    • dyspozycyjności,
    • wymagane czynne prawo jazdy KAT B.,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.

    Opis stanowiska:

    • bezpośrednia obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami,
    • efektywne wykorzystanie możliwości technicznych i przerobowych serwisu,
    • wystawianie dokumentów sprzedaży usług,
    • wprowadzanie danych do systemów informatycznych,
    • aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży usług i część zamiennych,

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • stabilność zatrudnienia,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w doświadczonym zespole,
    • bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego,
    • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie).

    Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".