Oferta pracy

Doradca Serwisowy / Mistrz Serwisu

Bury Sp. z o.o.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Bury Sp. z o.o.
Partner Serwisowy MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o.

Autoryzowany Partner Serwisowy MAN firma Bury Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę klientów i nadzór nad pełnym przebiegiem zlecenia serwisowego.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • znajomość budowy i technologii napraw pojazdów ciężarowych
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • zaangażowanie, kreatywność i dyspozycyjność
  • bezwzględnie wymagana sumienność i kultura osobista oraz prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. C oraz znajomość języka obcego

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od uzyskanych wyników
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwości rozwoju zawodowego

Przyślij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy