Oferta pracy

Doradca Serwisowy

MAN Truck & Bus PolskaO firmie

MAN Truck & Bus Polska

Częstochowska 22

Modlnica (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów serwisu samochodowego;

  • współpraca z pracownikami hali warsztatowej oraz kontakt z klientami w zakresie zleceń;

  • terminowe rozliczanie zleceń i wystawianie faktur;

  • nadzór nad starannym i rzetelnym wykonywaniem wszelkich obsług i napraw zgodne z technologią i standardem MAN;

  • nadzór nad prowadzonymi akcjami serwisowymi;

  • budowanie długofalowych partnerskich relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;

  • znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem;

  • dobra znajomość obsługi komputera (w tym: Word, Excel);

  • skuteczna komunikacja z klientem zewnętrznym i wewnętrznym;

  • orientacja na potrzeby klienta;

  • komunikatywny język angielski lub niemiecki;

  • zdolności analityczne;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • samodzielność i systematyczność;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • zaangażowanie;

  • dyspozycyjność;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w polskich strukturach niemieckiej, profesjonalnej marki samochodowej;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • szkolenia specjalistyczne;

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie.

Firma MAN Truck & Bus Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Poza sprzedażą pojazdów ciężarowych oraz autobusów marki MAN i Neoplan, oferuje również obsługę posprzedażną - naprawy, przeglądy, sprzedaż oryginalnych części zamiennych, a także kontrakty serwisowe, usługę Assistance Mobile 24, system zarządzania flotą MAN Telematics®, jak również, w ramach oferty Akademii MAN, szkolenia techniczne dla mechaników oraz trening jazdy ekonomicznej MAN ProfiDrive® dla kierowców.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy